Série předkola play-off se přesouvá do MEO Arény, vybojuje tým Zubrů doma mečbol?

P ř e r o v – Oba úvodní duely předkola play-off, kde Zubři měří síly s Prostějovem, byly již sehrány. Tým Zubrů urval první výhru, Jestřábi druhou a je tak jasné, že minimálně dvě střetnutí zhlédne i přerovská MEO Aréna. Třetí zápas série se ponese v duchu velké bitvy o mečbol a v plánu je již v pondělí od 18:00!
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
pondělí 20.2. 18:00
MEO Arena Přerov

Prodej vstupenek na utkání

Pokladny v MEO Aréně budou před pondělním zápasem otevřeny už od 13:30.
Nákup vstupenek můžete provést i z pohodlí vašeho domova přes ON-LINE systém
Počet zbylých vstupenek rychle klesá, proto s jejich nákupem neváhejte!
V nejdůležitější fázi sezóny jde o mnoho, zvláště pak určuje úspěšnost ligového ročníku. Ten jednomu z dvojice Přerov – Prostějov nabídne nanejvýše už jen tři zápasy. První dva duely v jestřábím hnízdě měly dosti podobný průběh a mnohdy se podobaly i herně.

Do obou střetů lépe vkročil Prostějov. První třetina se ani v jednom utkání Zubrům nepovedla. "Od začátku musíme všichni hrát na sto procent. Je třeba, abychom šli tentokrát do vedení my a byli co nejdůraznější před bránou. První třetiny nebyly v Prostějově podle našich představ, takže se to teď musí změnit," velí obránce Ľubomír Malina.

Ve čtvrtečním případě však Zubři dvoubrankové manko stáhli, načež celé skóre otočili a slavili první vítězství. O den později se ukázal klíčovým faktem třetí gól Prostějova, který zřejmě domácím chyběl k úspěchu v prvním klání. Ztrátu 0:3 Přerov začal dotahovat až zlepšením ve třetí třetině a porážku 2:4 nakonec neodvrátil.

Nyní se rozžhavují ledy hůře postavených soupeřů a zaručují více než jen zajímavou podívanou. Vítězný celek pondělní bitvy získá velmi výhodné postavení, oproti tomu jeho soupeř bude mít na krku břemeno v podobě možného konce sezóny už následující den.

"Hrajeme doma, přijde na stadion spousta fanoušků, takže musíme udělat všechno pro to, abychom mečbol získali my. Věřím, že podpora bude zase obrovská a společně to zvládneme," dodal Malina.

Kompletní rozhovor s Ľubomírem Malinou si můžete přečíst ve slosovatelném zpravodaji na utkání.

Online přenos

Utkání LHK Jestřábi Prostějov – HC ZUBR Přerov můžete sledovat prostřednictvím online přenosu na onlajny.com.