VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Poslední špíl sezóny: V dramatickém utkání rozhodly až nájezdy, fanoušci opět vítězní

Poslední špíl sezóny: V dramatickém utkání rozhodly až nájezdy, fanoušci opět vítězní
P ř e r o v – Od konce čtvrtfinálové série s Motorem už uběhly dva týdny, ovšem přerovský tým sezónu 2016/2017 ve skutečnosti završil až v sobotu 18. března. Posledním špílem sezony, ve kterém se jako již tradičně představil proti fanouškům v exhibičním měření sil doplněném autogramiádou. Rozlučka se i letos podařila na výbornou, velmi pěkné zaplněná MEO Aréna se skvěle bavila.
Rozloučení se sezónou začalo s pozitivní náladou, která sálala ze všech míst v MEO Aréně. Kasu fanoušků zodpovědně bránil malý Honzík s tatínkem a i díky nim byli ve žlutém odění MEOfANS po celou dobu ve vedení. S jejich perfektně nacvičenou taktikou měli Zubři velké problémy. Situaci tak do rukou musel vzít za nepříznivého stavu i brankář Klimeš, zapisujíc se mezi první střelce přáteláku.

“K zápasu jsme přistoupili velmi zodpovědně, ale nevyšel nám jeho začátek. Soupeř nás výborným taktickým výkonem dostal do velkých problémů. Naštěstí se nám ale podařila třetí třetina, ve které jsme srovnali skóre a získali tak v nesmírně těžkém utkání alespoň bod,“ hodnotil poslední špíl sezóny kouč Kamil Přecechtěl.

Tváře všech vystupujících zdobil úsměv, ale i poctivě vypracovaná a viditelná žízeň. Nervydrásající závěr nakonec přinesl remízu 6:6, v nájezdech pak zvítězili skvělí MEOfANS, kteří po roce zopakovali vynikající výkon.

„Byli jsme zkrátka opět skvěle připraveni. Výjezdy, hospody, tanečky a také děvčata – to je základem úspěchu. Sami jste to zapojení do týmu viděli, vloni jsme měli jedno děvče, ale letos už jsme nasadili dvě a je možné, že do příští sezóny budeme mít takto složenou celou pětku,“ komentoval utkání trenérský štáb MEOfANS.

Po roce fanoušci zopakovali vítězství, jehož hlavním strůjcem byla brankářská dvojice, která své protějšky výrazně předčila. “Angažování gólmanů se nám podařilo. Dočky i Kokin se snad dobře dívali, takže pokud by přišla nějaká nabídka, jsme připraveni zahájit jednání o přestupu,“ dodala trenérská dvojice.

Zubři se skutečně posílení kádru mohou dočkat, což na tiskové konferenci trenér Přecechtěl potvrdil. “Samozřejmě jsme soupeře pozorně sledovali, protože máme několik tipů na hráče z jeho kádru. Od příštího týdne začneme společně se sportovním manažerem Pavlem Hanákem jednat. Uvidíme, co se z toho nakonec vyvrbí.“

Přerov tak sezónu 2016/2017 uzavřel tím nejlepším způsobem – v přátelském duchu s velmi uvolněnou atmosférou, kterou si všichni užívali. Stovky příznivců HC ZUBR Přerov si po zápase nenechaly ujít autogramiádu. O podpisové kartičky i plakáty byl obrovský zájem!

Fotografie z akce Poslední špíl sezóny naleznete v galerii