VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Poslední špíl sezony! Zubři se také letos rozloučí tradičním zápasem s fanoušky

Poslední špíl sezony! Zubři se také letos rozloučí tradičním zápasem s fanoušky
P ř e r o v - Ve vyřazovacích bitvách WSM ligy už zůstaly pouze čtyři týmy bez přerovských Zubrů. Ti sice chtěli napotřetí projít čtvrtfinálovou sérií o krok dál, jenže tuto metu znovu nepřekonali. Čtyři porážky se Slavií v řadě byly hodně krutým závěrem sezony, která tak už pomalu doznívá. Ještě však Zubři mají na programu jedno utkání, to tradiční závěrečné se svými skvělými fanoušky. Nenechte si ho v sobotu 17. března od 16:00 v MEO Aréně ujít!
A-tým HC ZUBR Přerov místo ostrých soubojů sehraje v sobotu 17. března už jen rozlučkový zápas se svými fanoušky. “Našim fanouškům patří za sezonu obrovský dík. Byli naším šestým hráčem a celý náš tým podporovali nejen doma, ale také na venkovních zápasech po celé republice. Nyní nás v sobotu čeká poslední utkání, které patří vám - fanouškům a věřím, že se všichni pobaví a užijí si odlehčenou atmosféru,“ řekl Ing. Ondřej Hnila, obchodní a marketingový manažer klubu.

Přátelské utkání MEOfans – HC ZUBR Přerov startuje v 16:00. Hokejisté se na střetnutí s fanoušky velmi těší, po těsných porážkách z předchozích dvou let totiž mají svým příznivcům co vracet. A spoustu zábavy slibuje nejen zápas, ale i následná autogramiáda, která začne o hodinu později. Fanoušci budou mít možnost získat podpisy na kartičky a také se mohou kdykoliv během akce se Zubry vyfotit! Pro všechny návštěvníky bude po celé odpoledne otevřen Sport bar ZUBR. Těšíme se na vás!