VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Poslední špíl sezóny! Zubři se rozloučí zápasem s fanoušky a autogramiádou

Poslední špíl sezóny! Zubři se rozloučí zápasem s fanoušky a autogramiádou
P ř e r o v – Ve WSM lize už pokračuje jen kvarteto nejlepších týmů, které svádí semifinálové boje. Zubři nyní již jsou z kolotoče mistrovských zápasů venku, ale ještě samozřejmě připravují akci pro své skvělé fanoušky. V sobotu 18. března se v 15:00 uskuteční rozlučka přímo v MEO Aréně, tentokrát s výstižným názvem Poslední špíl sezóny. Připraven bude bohatý program pro všechny, těšíme se na vás!
Osmnáctý březen byl ve znamení konce sezóny i před rokem, kdy se Zubři také se svými fanoušky loučili po sérii ve čtvrtfinále play-off proti Motoru. Přerovský hokejový stánek se tak naposledy letos ještě rozbouří.

"Fanoušci vytvářeli našim hráčům po celou sezónu skvělou podporu, proto chceme pro ně opět udělat stylové rozloučení na domácím ledě. Zopakovali jsme znovu po roce účast ve čtvrtfinále, takže věřím, že si nejen oni, ale i naši hokejisté akci maximálně užijí," řekl Ing. Ondřej Hnila, obchodní manažer klubu.

Rozlučkové menu odstartuje v 15:00, kdy si to MEOfans v exhibičním klání rozdají s A-týmem HC ZUBR Přerov. Ten má svým příznivcům co vracet, vloni totiž Zubři v přátelském a na góly hodně bohatém klání prohráli 7:8. Po skončení zápasu bude zhruba od 16:00 přímo na ledové ploše probíhat autogramiáda.

"Pro autogramiádu připravujeme zbrusu nové podpisové kartičky, takže fanoušci budou mít možnost získat do sbírky cenné suvenýry. Samozřejmě bude možné se na ledě s hráči i vyfotit. Rád bych proto všechny fanoušky do MEO Arény pozval, ať sezónu společně zakončíme," dodal Hnila.