VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Inline hokej: Přerov bude mít zástupce v reprezentaci a chce vytvořit rekord extraligy

Inline hokej: Přerov bude mít zástupce v reprezentaci a chce vytvořit rekord extraligy
P ř e r o v – Květen a červen jsou nejen měsíce suché přípravy na novou sezonu, ale také obdobím, kdy se u nás hraje hokej na kolečkách. Do své vrcholné části se tak dostává Stilmat Extraliga inline hokeje a blíží se také jeho reprezentační akce. V obou případech se to týká i přerovských Zubrů.
Inline hokejisté Night Birds Přerov obsadili v základní části výborné čtvrté místo a zajistili si tak přímý postup do čtvrtfinále play-off Stilmat Extraligy. To už je za dveřmi, hracím dnem je sobota 10. června. V MEO Areně se rozhodně bude na co dívat, dojde totiž na pikantní hanácké derby! Z osmifinálových sérií na Přerov padla Olomouc, loňský mistr České republiky.

Série se hraje na dva zápasy. Začátky jsou ve 14:00 a v 17:00. V případě, že oba týmy budou mít po jedné výhře bude následovat desetiminutové prodloužení, a pokud ani to nerozhodne, tak samostatné nájezdy. Vítěz postoupí na závěrečný turnaj o mistra České republiky.

Přerov touží dostat se mezi čtveřici nejlepších a zaútočit na medaile. A navíc vyhlásil útok na divácký rekord extraligy, který dosud činí 500 diváků. Přijďte proto v sobotu do MEO Areny přerovské Sovičky povzbudit, vstup na oba zápasy je zdarma!

V přerovském týmu hrají i Zubři, kteří navíc na sobě už brzy budou mít reprezentační dresy. Mikuláše Zbořila a Jakuba Ference čeká od 25. června do 1. července Mistrovství světa organizace IIHF v Bratislavě.

Pavel Hanák s Karlem Pláškem obdrželi pozvánky na světový šampionát kategorie Masters 38+. Oba budou od 13. do 17. června hrát v italském Bolzanu.

Zatímco Karel Plášek je už trojnásobným mistrem světa a také Mikuláš Zbořil se repre akcí zúčastňuje pravidelně, sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák s obráncem Jakubem Ferencem budou reprezentovat poprvé.

"Inline hokej je pro mnohé výborným doplňkovým sportem v rámci letní přípravy. Česká republika v něm dosahuje řady úspěchů a jsem moc rád, že se i hráči HC ZUBR Přerov v tak hojném počtu zúčastní reprezentačních akcí. Je to pro náš klub skvělá vizitka," řekl Pavel Hanák.

"Zároveň bych chtěl pozvat všechny fanoušky na sobotní čtvrtfinále s Olomoucí, hlavním adeptem na titul, které rozhodne o postupu na Final Four České republiky, což by byl pro nás obrovský úspěch. V přerovském dresu uvidí jak naše současné hráče, tak i bývalé. Například Jakuba Dohnala, Marka Ditricha, Martina Gremlicu či Petra Školouda s Janem Andrýskem, kteří hrají inline hokej profesionálně ve Španělsku. Za Přerov nastoupí i hráč extraligové Olomouce a náš odchovanec Aleš Jergl," dodal Hanák pozvánku na sobotní extraligové bitvy.