VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Atletické přebory dětí z mateřských škol byly už počtvrté s podporou hokejových Zubrů

Atletické přebory dětí z mateřských škol byly už počtvrté s podporou hokejových Zubrů
P ř e r o v – Rok se s rokem sešel, proto hřiště TJ Spartak Přerov poblíž plaveckého areálu opět přivítalo spoustu mladých sportovců, kteří si to rozdali na již tradičních Atletických přeborech mateřských škol. Této akci dávají Zubři pravidelně zelenou a nejinak tomu bylo i letos. Ti nejlepší opět obdrželi od klubu HC ZUBR Přerov zajímavé ceny.
Běh na určenou vzdálenost, hod tenisovým míčkem nebo skok z místa. Program byl po celé dopoledne znovu hodně bohatý, stejně jako ocenění pro nejlepší sportovce, které už počtvrté předávali i zástupci přerovského hokeje. Tentokrát trenéři David Kudělka s Jiřím Sklenářem a Martina Hrušková.

"Naše podpora této akce je už dlouhodobá a vždy se Atletických přeborů rádi zúčastníme. V minulosti jsme nechali pro děti vyrobit i vesty se startovními čísly a logem našeho klubu. Je krásné sledovat, jak děti sportují a mezi sebou soupeří o co nejlepší umístění, aby mohly na konci stát na stupních vítězů. Jejich úsměvy byly jasným signálem, že se akce skvěle podařila a sportování je baví. Už teď se těšíme na příští ročník, který opět rádi podpoříme," řekla Martina Hrušková za klub HC ZUBR Přerov.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v galerii