Úvod srpna v MEO Aréně: Mladé Zubry také letos čeká týdenní přípravný kemp
pátek 13.6.2014 | Aleš Novotný
Přečteno: 1607x
P ř e r o v – Na začátku srpna už bude mít přerovská MEO Aréna znovu ledovou plochu a rozjede se další část příprav na sezónu 2014/2015. Hokejový klub opět v srpnu nabídne akce pro mladé hokejisty, první z nich bude přípravný zubří kemp, který potrvá od pondělka 4. srpna do pátku 8. srpna. Zubry čeká kvalitní program, doplněný o kondiční tréninky a vše vyvrcholí v posledním dni kempu přípravnými zápasy se Zlínem. Kompletní program a tréninkové skupiny najdete v článku.
Program kempu mládeže
PONDĚLÍ 4. SRPNA |
Tréninková skupina A |
Tréninková skupina B |
Tréninková skupina C |
Trenéři: Kužílek, Školoud, Vojtek, Školoud ml. Vedoucí: Vohrabal |
Trenéři: Dočkal, Klimecký, Tarnoczy, Blinka Vedoucí: Svozil |
Trenéři: Verlík, Kočara, Indrák, Sklenář, Kebza Vedoucí: Skřeček |
06:45 sraz |
07:00 sraz |
07:15 sraz |
06:50 - 07:00 rozcvičení |
07:15 - 07:55 tělocvična |
07:25 - 07:35 rozcvičení |
07:15 - 08:15 led |
08:30 - 09:30 led |
08:00 - 08:45 tělocvična |
08:45 - 09:00 svačina |
10:00 - 10:15 svačina |
09:00 - 09:15 svačina |
09:30 - 10:15 tělocvična |
10:30 - 11:15 práce s holí |
09:45 - 10:45 led |
11:00 - 11:30 oběd |
12:30 - 13:00 oběd |
11:15 - 12:00 práce s holí |
12:15 - 13:00 práce s holí |
14:00 - 14:15 rozcvičení |
13:00 - 13:30 oběd |
13:30 - 14:30 led |
14:45 - 15:45 led |
14:15 - 15:00 atletika |
15:00 - 15:15 svačina |
16:15 - 16:30 svačina |
15:15 - 15:30 svačina |
15:30 - 16:15 atletika |
16:30 - 17:15 atletika |
16:00 - 17:00 led |
16:30 - 17:15 regenrace |
17:30 konec |
17:30 konec |
17:30 konec |
|
|
ÚTERÝ 5. SRPNA |
Tréninková skupina A |
Tréninková skupina B |
Tréninková skupina C |
Trenéři: Kužílek, Školoud, Vojtek, Školoud ml. Vedoucí: Vohrabal |
Trenéři: Dočkal, Klimecký, Tarnoczy, Blinka Vedoucí: Svozil |
Trenéři: Verlík, Kočara, Indrák, Sklenář, Kebza Vedoucí: Skřeček |
06:45 sraz |
07:15 sraz |
07:00 sraz |
06:50 - 07:00 rozcvičení |
07:25 - 07:35 tělocvična |
07:15 - 07:55 aerobic |
07:15 - 08:15 led |
08:00 - 08:45 aerobic |
08:30 - 09:30 led |
08:45 - 09:00 svačina |
09:00 - 09:15 svačina |
10:00 - 10:15 svačina |
09:30 - 10:15 aerobic |
09:45 - 10:45 led |
10:30 - 11:15 práce s holí |
11:00 - 11:30 oběd |
11:15 - 12:00 práce s holí |
12:30 - 13:00 oběd |
12:15 - 13:00 práce s holí |
13:00 - 13:30 oběd |
14:00 - 14:15 rozcvičení |
13:30 - 14:30 led |
14:15 - 15:00 hry |
14:45 - 15:45 led |
15:00 - 15:15 svačina |
15:15 - 15:30 svačina |
16:15 - 16:30 svačina |
15:30 - 16:15 hry |
16:00 - 17:00 led |
16:30 - 17:15 regenerace |
16:30 - 17:15 protažení |
17:30 konec |
17:30 konec |
17:30 konec |
|
|
STŘEDA 6. SRPNA |
Tréninková skupina A |
Tréninková skupina B |
Tréninková skupina C |
Trenéři: Kužílek, Školoud, Vojtek, Školoud ml. Vedoucí: Vohrabal |
Trenéři: Dočkal, Klimecký, Tarnoczy, Blinka Vedoucí: Svozil |
Trenéři: Verlík, Kočara, Indrák, Sklenář, Kebza Vedoucí: Skřeček |
06:45 sraz |
07:00 sraz |
07:15 sraz |
06:50 - 07:00 rozcvičení |
07:15 - 07:55 gymnastika |
07:25 - 07:35 rozcvičení |
07:15 - 08:15 led |
08:30 - 09:30 led |
08:00 - 08:45 gymnastika |
08:45 - 09:00 svačina |
10:00 - 10:15 svačina |
09:00 - 09:15 svačina |
09:30 - 10:15 gymnastika |
10:30 - 11:15 práce s holí |
09:45 - 10:45 led |
11:00 - 11:30 oběd |
12:30 - 13:00 oběd |
11:15 - 12:00 práce s holí |
12:15 - 13:00 práce s holí |
14:00 - 14:15 rozcvičení |
13:00 - 13:30 oběd |
13:30 - 14:30 led |
14:45 - 15:45 led |
14:15 - 15:00 hry |
15:00 - 15:15 svačina |
16:15 - 16:30 svačina |
15:15 - 15:30 svačina |
15:30 - 16:15 hry |
16:30 - 17:15 regenerace |
16:00 - 17:00 led |
16:30 - 17:00 protažení |
17:30 konec |
17:30 konec |
17:30 konec |
|
|
ČTVRTEK 7. SRPNA |
Tréninková skupina A |
Tréninková skupina B |
Tréninková skupina C |
Trenéři: Kužílek, Školoud, Vojtek, Školoud ml. Vedoucí: Vohrabal |
Trenéři: Dočkal, Klimecký, Tarnoczy, Blinka Vedoucí: Svozil |
Trenéři: Verlík, Kočara, Indrák, Sklenář, Kebza Vedoucí: Skřeček |
06:45 sraz |
07:15 sraz |
07:00 sraz |
06:50 - 07:00 rozcvičení |
07:25 - 07:35 rozcvičení |
07:15 - 07:55 úpoly |
07:15 - 08:15 led |
08:00 - 08:45 úpoly |
08:30 - 09:30 led |
08:45 - 09:00 svačina |
09:00 - 09:15 svačina |
10:00 - 10:15 svačina |
09:30 - 10:15 úpoly |
09:45 - 10:45 led |
10:30 - 11:15 práce s holí |
11:00 - 11:30 oběd |
11:15 - 12:00 práce s holí |
12:30 - 13:00 oběd |
12:15 - 13:00 práce s holí |
13:00 - 13:30 oběd |
14:00 - 14:15 rozcvičení |
13:30 - 14:30 led |
14:15 - 15:00 hry |
14:45 - 15:45 led |
15:00 - 15:15 svačina |
15:15 - 15:30 svačina |
16:15 - 16:30 svačina |
15:30 - 16:15 atletika |
16:00 - 17:00 led |
16:30 - 17:15 hry |
16:30 - 17:15 regenerace |
17:30 konec |
17:30 konec |
17:30 konec |
|
|
PÁTEK 8. SRPNA |
Tréninková skupina A |
Tréninková skupina B |
Tréninková skupina C |
Trenéři: Kužílek, Školoud, Vojtek, Školoud ml. Vedoucí: Vohrabal |
Trenéři: Dočkal, Klimecký, Tarnoczy, Blinka Vedoucí: Svozil |
Trenéři: Verlík, Kočara, Indrák, Sklenář, Kebza Vedoucí: Skřeček |
11:00 sraz |
10:00 sraz |
07:30 sraz (MŽ D) |
11:30 - 12:00 oběd |
10:30 - 11:30 tělocvična |
08:30 - 10:30 utkání MŽ D (Zlín) |
12:30 - 13:30 tělocvična |
11:30 - 11:45 svačina, ovoce |
10:30 - 10:45 svačina, ovoce |
13:30 - 13:45 svačina, ovoce |
10:00 - 10:15 svačina |
10:45 - 11:45 tělocvična |
14:30 - 16:30 utkání SŽ A (Zlín) |
11:45 - 12:00 příprava na utkání |
12:15 - 12:45 oběd |
16:45 ukončení kempu |
12:30 - 14:30 utkání SŽ B (Zlín) |
13:00 ukončení kempu |
|
15:00 - 15:30 oběd |
|
|
15:45 ukončení kempu |
08:00 sraz (MŽ C) |
|
16:15 - 16:30 svačina |
08:30 - 09:30 tělocvična |
|
|
09:30 - 09:45 svačina, ovoce |
|
|
09:45 - 10:00 příprava na utkání |
|
|
10:30 - 12:30 utkání MŽ C (Zlín) |
|
|
13:00 - 13:30 oběd |
|
|
13:45 ukončení kempu |
Složení tréninkových skupin
Skupina A: Rachůnek Matěj, Postava Michal, Janek Dominik, Mlčák Jan, Kopeček Jan, Tureček David, Vohrabal Denis, Peluha Jaroslav, Raška Václav, Zeman Pavel, Káňa Jan, Gréč Matyáš, Indrák Daniel, Šafránek Jan, Barveníček Jan, Antoníček Petr, Popelka Adam, Dobša David, Lukačka Marko, Drábek Michael, Mohapl Maxmilian, Šimanský David, Krupa Tomáš, Zahradníček Lukáš, Uhlíř Vojtěch, Chytil Filip, Kolařík Radim
Skupina B: Rybníček Marek, Suchánek Tomáš, Grmela Dušan, Raška Lukáš, Zábranský Tomáš, Kuchta Šimon, Svozil Stanislav, Urban Kryštof, Kaprál Zdeněk, Nesvadba Šimon, Skopal Jan, Hanák Tomáš, Fencl Jan, Ministr Daniel, Tarnoczy Patrik, Hudec Lukáš, Petr Filip, Kundrátek Karel, Ryšavý Martin, Jobánek Jonáš, Brázda Vladimír, Choma Eduard, Slaný Jakub, Štíbr Miroslav, Hradil Radim, Holík Adam
Skupina C: Němec David, Brada David, Kolár Martin, Machalík Tomáš, Falta Jiří, Složil Jakub, Raška Tomáš, Koblížek Marian, Hlávka Tadeáš, Buršík David, Tomiga Adam, Foltas Dominik, Šíma Radek, Dohnal Patrik, Pečinka Tomáš, Plchot Matyáš, Skřeček Filip, Válek Matyáš, Zdráhal Martin, Kuchta Tobiáš, Tatýrek Tobias, Kolařík Ondřej, Šejba Matěj, Procházka Ondřej, Schneider Petr, Grézl Filip
Vybavení hráčů na kemp
S sebou si nezapomeňte vzít kompletní hokejovou výstroj, věci na suchou přípravu, sportovní oblečení a přezutí (i do tělocvičny), láhev na pití, hygienické potřeby, žabky do sprchy, švihadlo, dřevěnou kuličku (golfový míček), věšáky (5 ks)